Akbank Direkt İşim Teknosa Kampanyası

Günümüzde özellikle son zamanlara bakıldığında müşterilerin faydalanması ve daha fazla müşterinin ortaklıklara çekilebilmesi için genellikle banakların ve elektronik marketlerin bir ortaklaşa proje yürüttüklerine şahit olmak mümkündür. Özellikle elektronik marketlerden alacağınız beyaz eşya, elektronik gibi eşyalarda bankalarla yapılmış olan indirimlerden dolayı size ekstra taksit imkanı sağlanması ya da daha indirim sağlanması mümkün olabilmektedir. Bu ortaklaşa sisteme günümüzde birçok banka ve mağaza katılmıştır. Bunlardan birisi ve en çok dikkat çekenlerinden birisi de Akbank ve Teknosa’ nın yürütmüş olduğu kampanya olarak dikkat çekmektedir.

Akbank ve Teknosa’nın bu yeni kampanyası se özellikle KOBİ’ler içi birbirinden güzel fırsatlar sunuyor. Eğer KOBİ’niz varsa, siz de yapacağınız cep telefonu alışverişlerinizde çok rahat bir şekilde indirim kazanabilir ve böylece almayı düşündüğünüz bir cep telefonu varsa kısa bir süre zarfı içerisinde alarak tasarruf edebilirsiniz. Bu açıdan elektronik marketleri oldukça avantajlı olduklarını söylemek mümkündür. Akbank oluşturmuş olduğu bu kampanyasını Direkt İşim özelliğiyle birleştirmiştir.

Kampanyanın İçeriği

Buna göre  Akbank Direkt İletişime dahil olmuş müşterilerin Samsung akıllı telefon almaları artık çok kolay olacak. 19 Ekim ve 30 Kasım 2016 tarihleri arasında geçerli olacak olan bu kampanyadan yararlanmak isteyenler Teknosa şubelerine giderek beğendikleri telefonları 250 TL indirime aran oranlarla satın alabilecekler. Bu avantaj da Kobi müşterilerinin oldukça avantajlı olmasını sağlıyor. Ayrıca, Akbank kredi kartlarıyla 12 aya varan taksitler de cabası! Bununla birlikte 0 faiz oranıyla faydalanacaksınız. Şimdilik piyasadaki en iyi kampanyalardan birisi olarak kabul edebileceğimiz bu kampanya ile çok kısa bir süre zarfı içerisinde birçok farklı Samsung modelden birine kavuşmanız mümkündür. Uygulama aracılığı ile şifre almanız ise oldukça kısa sürecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir