Acil Tefeci Bursa

Bursa’da tefeci arıyor ve acil nakit sorunlarınızı senetle veya komisyonla kredi alarak çözmek istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bankalar kredi verme kriterlerinde önemli değişiklikler yapmıştır. Bunun sonucunda da bankalardan kolay bir şekilde kredi almak artık mümkün değildir. Kredi notu düzenlemeleri nedeniyle bankalardan kredi alacak olan kişilerin kredi notlarının yüksek olması gerekir. Kredi notunun düşük olmasının nedenleri de daha önceden alına kredilerin veya kredi kartlarının borçlarının zamanında ödenmemiş olmasıdır. Tefeciler, işte bu durumda devreye girmektedir.

borç para verenler
borç para verenler

Bankalardan kredi notu nedeniyle kredi alamayan kişiler, maaşında haciz olduğu için gelir belgesi sunamayan ve kredilerinin ödenmemesinden dolayı kara listede olan kişiler, tefecilerden nakit kredi alabilmektedir. Üstelik bu kredileri kredi notu olmadan elden direkt olarak alabilirsiniz.

Evraksız, teminatsız ve kefilsiz olarak tefecilerden komisyonla veya senetle kredi alarak rahat bir nefes alabilirsiniz. Bursa’da yer alan tefeciler ile ilgili bilgileri de sitemiz üzerindeki kişiler ile iletişime geçerek alabilir ve siz de bankalarn kredi almaya alternatif olan para bulma yöntemlerini kullanabilirsiniz.

15 thoughts on “Acil Tefeci Bursa”

  1. Acil 15000 TL ye ihtiyacım var. İrtibata geçebilir misiniz ? Geri ödemesinde sorun yok. Para acil lazım

  2. Merhaba 4500 tl eşimle beraber gelirimiz var 10000 tl kadar bir paraya ihtiyacımız var vadesi kısa olsada çok sorun değil

  3. 30 bin tl acil ihtiyac var aylık 1000 tl odeyebilirim 3 yıldır ssk lı calısmaktayım borclarımı tek biyerde toplamam lazım dönüş yaparsanız cok iyi olur

  4. Yaklaşık 10 bin TL borcum var kredi çekemiyorum. Sabit gelirim var 10 bin TL ye ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir